W każdym momencie czasu kryje się wieczność.

Żyj w czasie- niezależny od czasu

Lata, miesiące, tygodnie, dni, godziny, minuty, sekundy…Czas. Biegnie. Albo to raczej my biegniemy na czas! On płynie niezależnie od nas, ale to nie oznacza, że my musimy być zależni od niego. W świadomości człowieka czas kojarzony jest niemal z wrogiem, coraz częściej słyszymy ” Nie mam czasu” , ” Muszę zdążyć na czas”, ” Czas mnie goni”.

Do biegu gotowi strat! Pośpiech, ciągły pośpiech- stał się niemal naszą drugą naturą. Tylko dokąd się tak śpieszymy, czy na mecie tego naszego biegu ktoś nam zagwarantował przystanek SZCZĘŚCIE? A co jeśli to szczęście gubimy po drodze, niezauważamy go, no bo niby jak  mamy go dostrzec pędząc na oślep przed siebie, nie widząc co jest wokół nas.

Może CZAS się zatrzymać? Zwolnić, by nie przegapić swojego czasu…

Nas zatrzymał przypadek? Nie, przecież nie ma przypadków, wszystko co nas sptyka, co się dzieje ma jakiś sens. Nic nie dzieje się przez przypadek. Jeśli nie przypadek, to może przeznaczenie? Jakaś niewidzialna Ręka, która zaprowadza nas właśnie tam, gdzie powinniśmy się znaleźć, w odpowiednim miejscu i CZASIE! I tak oto znaleźliśmy się obok siebie z lampką wina ( zamiennie na Wódka – jak kto woli). A jak to mówią – In Vino Veritas:)

Od myśli do myśli, od słowa do słowa, od słowa do pomysłu, od pomysłu do czynu! I tak zrodziły się właśnie nasze ART- Zegary, które zatrzymały bieg naszego życia, obróciły wskazówki o 180 stopni, pozwoliły by CZAS płynął zupełnie innym rytmem!

Share this postDodaj komentarz

art-zegary.pl